JAK DO POČÍTAČE DOSTAT WORD, POWERPOINT, EXCEL A DALŠÍ KANCELÁŘSKÝ SOFTWARE

Pokud musíte v současné situaci pracovat z domova nebo máte distanční výuku, určitě se neobejdete bez kancelářských aplikací. Zaměstananci rozhodně potřebují Word a Excel, školáci zase PowerPoint, který je nezničitelnou modlou pro tvorbu prezentací.

Uvedené aplikace jsou součástí placeného kancelářského balíku Microsoft Office , nezkoušejte ho tedy hledat na internetu zdarma nebo stahovat nelegálně z různých zdrojů. Ztratíte tím pouze váš čas. Legálně to nelze.

Pokud nemáte to štěstí, že vám zaměstnavatel nebo škola zakoupí licenci na Microsoft Office, máte několik možností řešení.

Nejrychlejší a bez kompromisů je ta, kdy si zakoupíte Office 365 s roční elektronickou licencí. Stojí to pár korun a nemusíte rok nic řešit. Navíc při zakoupení Office 365 na Alza.cz (zde) získáte instalaci technikem na dálku zdarma a digitální kurzy Office zdarma. Cena je 1790,-K včetně DPH na 1 rok pro 1 uživatele až na 5 zařízení (počítače, mobil, tablet apod.).

A co je největší paráda? Dotanete i 1TB (tedy 1000GB) místa na cloudu OneDrive pro vaše zálohy a dokumenty!

Pokud ovšem nemáte finance na uvedené řešení, můžete použít alternativy zdarma. Jsou to například OpenOffice nebo LibreOffice. Oba produkty dokáží většinu toho, co ty od Microsoftu, ale nepočítejte s cloudem, chytrým sdílením a hlavně s kompatibilitou vašich dokumentů s těmi originálními. Vždy bude něco chybět, ale je to zadarmo.

Pokud si nevíte rady s instalací čehokoliv, můžeme vám pomoci na dálku, stačí zavolat.