Co je servis online, jak a proč funguje?

Servis na dálku je moderní způsob opravy počítače. Jak funguje?

Každý má občas problém s počítačem. Může se jednat o zpomalení, neočekávané chyby nebo kompletní nefunkčnost.

Do doby, než jsme pro vás v roce 2006 stvořili servis počítačů online neboli na dálku, tak bylo téměř vždy nutné navštívit servis osobně nebo volat technika k vám domů, čímž se oprava stala drahou a časově náročnou.

S tím je už dávno konec. Přečtěte si jak servis funguje a jaké jsou jeho výhody.

[dt_button link=“https://nejdeto.cz“ size=“big“ color_mode=“custom“ color=“#ff3a3a“]SPOJIT ZDARMA S TECHNIKEM[/dt_button]

Rychlost a dostupnost:

Problém s počítačem nastává většinou tehdy, když to nejméně potřebujeme. Říká se tomu zákon schválnosti.

Kdo z vás byl v klasickém servisu, tak ví, že běžné čekat na vyřízení požadavku i několik dní až týdnů a to ještě s nejistým výsledkem, který si většinou na místě nemůžete vyzkoušet.

Proto je tu servis online. Je dostupný přes internet kdekoliv na světě, kdykoliv je potřeba bez dlouhého čekání na vyřízení vašeho požadavku. Celý zásah vidíte online, takže se nikdo nemůže přehrabovat ve vašich osobních datech, která máte v počítači uložena. Výsledek vidíte ihned a můžete ho ihned otestovat.

Použití je tak jednoduché, že to zvládne opravdu každý. Stačí pouze kliknout na tlačítko „SPOJIT S TECHNIKEM“ na naší stránce, automaticky se vám stáhne soubor pro šifrované spojení, který stačí spustit. Během pár okamžiků už jste ve spojení s naším technikem, můžete si s ním psát a připadně mu lehce povolit přístup do počítače. V tom okamžiku je to stejné, jako by náš technik seděl u počítače přímo u vás doma

Není to skvělé?

Na co lze servis použít:

Mezi každodenní problémy patří náhlé zpomalení počítače, dlouhé načítání stránek na internetu, nechtěná změna vyhledávací či domovské stránky na stránku, která zobrazuje otravné reklamy, ale také přehřívání či neustálý hluk ventilátoru.
Všechny tyto závady na počítači jsou indikátorem závažnějšího porblému, např. zavirování počítače.

Cena servisu online vs. klasického servisu:

V průměru stejná. Neúčtujeme si žádné poplatky navíc za to, že váš požadavek vyřešíme na počkání a ani za to, že nikam nemusíte s počítačem chodit. Samozřejmě ceny odpovídají tomu, že na počítači pracují profesionálové a ne studenti středních škol. Ovšem maximální cena servisu online je omezena bez ohledu na délku zásahu a vždy pevně sdělena předem, což často neplatí u běžných kamenných servisů.

V porovnání s klasickým servisem navíc ušetříte minimálně za dopravu, čas strávený cestou do servisu a zpět (2x) a případné nesrovnalosti, které mohou v klasickém servisu vzniknout. Běžně nečekaná ztráta dat, nefunkční zařízení, která máte připojena k počítači doma (tiskárny, modemy, wifi apod.) a další.

Volba je jasná, nemyslíte?

Záruky a reklamace:

Na naši práci samozřejmě poskytujeme záruku a pokud nebudete spokojeni, nabízíme opravný zásah zdarma.