Falešný Adobe Flash Player jako virus. Pozor!

Už i na českém a slovenském internetu se šíří tento nebezpečný virus. Předstírá a chová se jako Adobe Flash Player, který vyžaduje aktualizaci. Jakmile tuto falešnou aktualizaci provedete, je váš počítač infiltrován.

Pokud se vám zobrazí hláška “WARNING! Your Flash Player may be out of date.Please upgrade to continue” , buďte ve sřehu!

Pokud zaznamenáte vyskakující reklamy podobné Adobe Flash Player nebo pop-up okna, je váš počítač infikován. Projevuje se na prohlížečích Google Chrome, Internet Explorer, Safari nebo Mozilla Firefox a to na platformě Windows i MAC.
Pozor! Žádosti této infiltrace vypadají stejně jako ty ve skutečném Adobe Flash. Dokonce se zobrazují odkazy vedoucí na „oficiální“ webové stránky společnosti Adobe a snaží se vás donutit aktivovat proces.

 

Pokud jste v poslední době zaznamenali něco podobného tomu, co je popsáno, ihned nás kontaktujte. Počítač vám zdarma prověříme a pokud bude nutné infiltrace odstranit, provedeme odvirování počítače a kompletní servis na dálku za nejlepší možnou cenu.

 

Spojit s technikem se můžete kliknutím ZDE