Oprava již do 30 minut

Jak chránit své online účty

Jak chránit své online účty

Facebook, Twitter, Instagram, PayPal, email, internetové bankovnictví… Co mají všechny tyto názvy společného? Jedná se o online služby, jejichž možností denně využívají miliony uživatelů. Snažíme se chránit své přihlašovací údaje, nikomu neříkáme heslo. Přesto se však stále častěji můžeme dočíst o napadených a ukradených online účtech.

Nebezpečí číhá všude

            Určitě si říkáte, jak je možné, že v dnešní době, kdy se můžeme pochlubit vysoce výkonnými antiviry a profesionálním zabezpečením, se stále častěji doslýcháme o zneužití online bankovnictví nebo emailových účtů.

Naše účty však můžou být ohroženy více, než si sami umíte představit. A co hůře, mnohdy se sami zcela dobrovolně vystavujeme vysokému riziku ukradení přihlašovacích údajů. Jak?

Vzpomeňte si, kdy jste naposled seděli v nákupním centru nebo třeba jeli autobusem a připojili se na bezplatnou WiFi síť. Máme rádi všechno, co je zdarma a u internetu to platí dvojnásobně. Mnozí z nás se však přes tyto sítě přihlašují ke svému emailu nebo internetovému bankovnictví, aniž by věděli, kdo stojí na druhé straně sítě.

Právě bezplatné WiFi sítě bývají často odposlouchávány nebo alespoň disponují možností monitorování přicházejících a odcházejících dat, mezi nimiž můžou být také vaše přihlašovací údaje. Útočník se tak může velmi jednoduše dostat k heslu k vašemu emailu, Facebook účtu nebo třeba internetovému bankovnictví.

Jak se bezpečně chránit

            Ohrožovat nás vždy nemusí pouze odposlouchávání sítě. Velmi často se také můžeme setkat se stahováním různých souborů, ať již jde o hudbu, hry nebo filmy, které mohou velmi jednoduše infikovat náš systém.

Chcete se chránit opravdu efektivně a zůstávat v bezpečí? Nechte si provést naši bezplatnou odbornou analýzu a zapomeňte na zbytečné obavy z nezvaných hostů. Odborná analýza je zcela ZDARMA a nezabere více, než 15 minut.

[dt_button link=“https://nejdeto.cz“ size=“big“ color_mode=“custom“ color=“#ff3a3a“]SPOJIT ZDARMA S TECHNIKEM[/dt_button]