Oprava již do 30 minut

Jak dodat počítači ztracený výkon – část 1.

Jak dodat počítači ztracený výkon – část 1.

Nestačí již vašemu počítači dech? Potřebujete pracovat rychle a efektivně, ale váš počítač již nevydává takový výkon, jako před lety? Mnoho lidí tento problém řeší pořízením nového počítače. Není však vždy nutné pořizovat hned nový počítač. Stačí, když se zaměříme na jádro problému a to začneme ihned řešit. Jak vlastně můžeme dodat počítači vyšší výkon za minimum peněz?

Hodně výkonu za málo peněz

Čím déle počítač používáme, tím více zjišťujeme, že výkon již není takový, jako dříve. Důvodů bývá hned několik. Jedním z nich je bezesporu nedostatečně výkonný pevný disk, jehož rychlost čtení je omezena otáčkami pevných disků. Ačkoli si toho nemusíme být plně vědomi, při prohlížení internetu jsou na náš disk ukládána nová data, týkající se historie našeho prohlížení, stažených souborů, obrázků, hudby…

Všechna tato data si na našem disku zabírají vlastní prostor, který je nutné projít, chceme-li po počítači, aby nám našel určitý soubor. Čím více podobných souborů na disku máme, tím více času počítač potřebuje, aby mohl na disku námi požadovaná data naleznout.

Jednou z možností, jak zrychlit výkon našeho počítače a dodat mu nový dech, je promazat všechny stažené soubory, programy a dokumenty, které již delší dobu nepoužíváme. Tím můžeme jednak získat nové místo, také však získáme zpět alespoň část výkonu, který jsme tím ztratili.

Jak na to

Pokud se obáváte, že byste mohli smazat soubory, o které nechcete přijít nebo že by při mazání mohlo dojít k poškození souborů, potřebných pro plynulé fungování vašeho počítače, můžete svůj počítač svěřit do našich rukou. Rádi Vám pomůžeme získat zpět ztracený výkon rychle a profesionálně. Kontaktujte naše techniky a nechte si provést vyčistění počítače online.

[dt_button link=“https://nejdeto.cz“ size=“big“ color_mode=“custom“ color=“#ff3a3a“]SPOJIT ZDARMA S TECHNIKEM[/dt_button]