Oprava již do 30 minut

Jak dodat počítači ztracený výkon – část 2.

Jak dodat počítači ztracený výkon – část 2.

Již jsme si pověděli o tom, jak můžeme promazáním nepotřebných programů a souborů získat nové místo na disku a zrychlit fungování počítače. Samotné promazání souborů však nestačí, neboť soubory zůstávají na disku alokovány, kvůli čemu systém stále vidí na disku jednotky, které byly pro dané soubory vyhrazeny.

Defragmentujeme disk

Chceme-li si být jisti, že náš disk bude opravdu dobře a kvalitně vyčištěn, po samotném vymazání souborů je zapotřebí provést ještě defragmentaci disku, čímž budou promazána také všechna místa, která byla dříve pro soubory vyhrazena. Díky tomu nebude muset počítač procházet tolik místa na disku, aby mohl naleznout data, která hledá.

Nevíte, jak správně provést defragmentaci disku? Obraťte se na naši technickou podporu a nechte si provést online defragmentaci disku. Ušetříte čas i starosti se všemi procesy, které provedeme za vás.

Přecházíme z HDD na SSD

Poslední možností, která nám může zajistit opravdu nejkvalitnější a nejúčinnější zrychlení našeho počítače, je výměna našeho pevného disku, obsahujícího otočné hlavy, za SSD paměť, která se může pochlubit vysokou rychlostí čtení a zápisu. Díky tomu již bude naše práce jednodušší, rychlejší a také pohodlnější, neboť již nebudeme muset čekat na zdlouhavé načítání našeho operačního systému nebo programů.

[dt_button link=“https://nejdeto.cz“ size=“big“ color_mode=“custom“ color=“#ff3a3a“]SPOJIT ZDARMA S TECHNIKEM[/dt_button]