Oprava již do 30 minut

Jak naleznout ztracený telefon

Jak naleznout ztracený telefon

Čas od času se každému z nás stane, že ve spěchu někam založíme nebo odložíme náš mobilní telefon a zapomeneme na něj. Až po nějaké době si následně vzpomeneme, že nám něco chybí a začínáme si matně vzpomínat, kde jenom mohl náš mobilní kamarád zůstat. Nyní však máte možnost svůj založený nebo ztracený mobilní telefon naleznout velmi rychle a jednoduše.

Google poradí

            Vlastníte-li mobilní telefon s operačním systémem OS Android, můžete využít rozšířených možností systému. Základem všeho je mít v sekci Zabezpečení povolenu funkci Správa zařízení Android pro vzdálené prozvonění. Poté ještě potřebujeme mít aktivováno vyhledání telefonu prostřednictvím webové stránky Play Store.

Pokud se poté dostaneme do situace, kdy necháme telefon například ležet doma, v práci nebo v kavárně, stačí již pouze do Google vyhledávače zadat „kde je můj telefon“. Na základě tohoto příkazu se nám na mapce zobrazí náš telefon, podle čehož jej můžeme velmi snadno a rychle naleznout.

Tuto funkci můžeme také ve chvíli, kdy je nám telefon ukraden, neboť jej můžeme ihned lokalizovat a dohledat. Pro vyšší zabezpečení můžeme využít také bezpečnostních aplikací, které v případě krádeže zařízení začnou pořizovat fotografie z přední kamery telefonu, aby bylo možno zloděje objevit.

Pozor na zabezpečení počítače

            Kvalitní zabezpečení není otázkou pouze mobilních telefonů, ale hlavně počítačů, které denně používáme k práci i zábavě. Právě naše počítače jsou nejvíce a také nejčastěji vystaveny nebezpečným hrozbám v podobě zákeřných virů, na které můžeme narazit na každém kroku.

Chcete-li si být jisti, že je váš počítač dobře chráněn, můžete využít naší bezplatné analýzy a nechat si tak prověřit svůj počítač snadno a rychle. Nečekejte, až váš navštíví nezvaní hosté a začněte svá data chránit ještě dnes.

[dt_button link=“https://nejdeto.cz“ size=“big“ color_mode=“custom“ color=“#ff3a3a“]SPOJIT ZDARMA S TECHNIKEM[/dt_button]