Oprava již do 30 minut

Jak se zbavit nechtěné aktualizace Windows 10

Jak se zbavit nechtěné aktualizace Windows 10

V poslední době se můžeme stále časteji setkat s otravnými vyskakujícími okny, které se nás snaží nabádat ke u stažení a upgradu našeho operačního systému na nový Windows 10. Vlastníme-li originální licenci Windows 7 nebo Windows 8, může se toto okno stát naší noční můrou. Co však dělat, když dojde k upgradu automaticky, aniž bychom jej chtěli?

.

Jak se vrátit na starý Windows

Ještě před několika měsíci jsme se mohli proti aktualizaci systému bránit jednoduchým zavřením okna, nabízejícího nám bezplatnou aktualizaci a upgrade systému. Určitě se však najde velké množství uživatelů, kteří jsou zvyklí na svůj starý operační systém, se kterým jsou naprosto spokojeni a obávají se chyb a problémů, které mohou být s novým operačním systémem spojeny.

Tento měsíc však spustila společnost Microsoft novou vlnu upgradů, kdy se vám operační systém upgraduje naprosto sám a automaticky, aniž byste tento upgrade vyžadovali nebo vůbec schválili. Jednoho dne tak můžete zjistit, že váš počítač běží na zcela novém operačním systému, který vůbec nevyhovuje vašim požadavkům.

Chceme-li se tohoto systému zbavit a vrátit se k našemu starému systému, do jednoho měsíce po upgradu se můžeme pokus tuto změnu navrátit zpět prostřednictvím možnosti Nastavění – Aktualizace a zabezpečení. Tato možnost však nefunguje vždy a mohou s ní být spojeny další negativní problémy.

Jak bezpečně změnit systém

Chcete-li mít jistotu, že celý návrat na váš starý operační systém proběhne bez problémů a bezpečně, můžete celý počítač svěřit do našich rukou. Rádi vám počítač zazálohujeme a přeinstalujeme do původní podoby, aniž byste museli řešit zdlouhavé problémy s instalací. Můžete také využít naší online technické podpory, která vám může pomoci online vyřešit většinu vašich problémů se systémem.

[dt_button link=“https://nejdeto.cz“ size=“big“ color_mode=“custom“ color=“#ff3a3a“]SPOJIT ZDARMA S TECHNIKEM[/dt_button]