Oprava již do 30 minut

Jak získat Windows 10 zdarma

Jak získat Windows 10 zdarma

Několikrát jsme vás informovali o končícím období, v průběhu kterého bylo možné získat Windows 10 zcela zdarma s pomocí aktualizace, která byla všem uživatelům starších verzí systému nejprve nabízena a později i vnucována. Pokud jste na Windows 10 nepřešli, ale nyní o tomto přechodu uvažujete, stále je zde možnost, jak tento systém získat zcela zdarma.

Jak upgradovat na Windows 10

            Až do konce června jsme mohli bez problémů zdarma provést upgrade našeho operačního systému na nový Windows 10. Mnozí se však tomuto kroku bránili, a tak velká část lidí raději zůstala u svého starého operačního systému.

Někteří z nás se však až nyní rozhodli, že by chtěli na tento systém přeci jenom přejít. Jak jej vlastně můžeme získat zcela zdarma, přesto, že oficiální nabídka již skončila? Tajemstvím, které za vším stojí, jsou asistenční služby.

Možná se ptáte, co vlastně jsou ony asistenční služby. Jedná se o speciální doplňky, napomáhají práci s počítačem tělesně a zrakově postiženým osobám. Mezi takové nástroje patří například lupa, klávesnice na obrazovce, automatické předčítání apod.

Dle rozhodnutí vedení Microsoftu budou Windows 10 i nadále zdarma dostupné pro lidi využívající asistenční služby. K tomu, abychom mohli zdarma upgradovat , stačí pouze aktivovat jednu ze zmíněných asistenčních funkcionalit a máme po problémech.

Pozor na zabezpečení

            Ani nejnovější operační systém nám nemůže zajistit naprostou bezpečnost. Nebezpečí počítačových virů číhá na každém rohu. Narazit na ně můžeme v podobě podvodných webových stránek, reklam, pornowebů nebo příloh emailů. Chcete-li se efektivně chránit, využijte naší bezplatné analýzy a nechte si provést profesionální diagnostiku počítače zcela ZDARMA.

[dt_button link=“https://nejdeto.cz“ size=“big“ color_mode=“custom“ color=“#ff3a3a“]SPOJIT ZDARMA S TECHNIKEM[/dt_button]