Oprava již do 30 minut

Jak nainstalovat Skype (Windows Vista, Windows 8 a Windows 10)

Jak nainstalovat Skype (Windows Vista, Windows 8 a Windows 10)

Skype je už řadu let jedním z nejvíce používáných programů ke komunikaci. Byl spuštěn v roce 2003 a od té doby prodělal spousty změn. Nabízí telefonování mezi uživateli jednotlivě nebo ve skupinách, videohovory, psaní zpráv a posílání souborů. Podíváme se, jak Skype stáhnout, nainstalovat a přihlásit.

Co budete potřebovat?

 

• Počítač s připojením k internetu
• mikrofon
• email/telefonní číslo

 

Stažení
Instalační soubor Skype stáhnete na adrese : https://www.skype.com/cs/download-skype/skype-for-computer/ . Soubor se začne stahovat automaticky do stažených souborů, případně jiného místa, které máte nastavené. Pokud nemůže soubor najít, zkuste vyhledat : SkypeSetup. Nyní máte stažený instalační program a můžeme přejít k samotné instalaci.

 

Instalace

Spusťte program a povolte skypu provádění změn ve vašem počítači. Otevřelo se vám okno, které se jmenuje Instalace Skype, vyberte si jazyk ve kterém skype bude. Dole v okně jsou podmínky používání služby a prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů společnosti Microsoft. Přečtě te si je a pokud budete se vším souhlasit, klikněte na Souhlasím – další. V novém okně vám Skype nabízí použití Služby Bing. Můžete si nastavit službu Bing jako hlavní vyhledávač v prohlížeči a nastavit stránku MSN jako domovskou, pokud nemáte zájem políčka odškrtněte a klikněte na pokračovat. V tento moment se Skype instaluje do vašeho počítače, může to trvat několik minut. Po dokončení instalace se objeví možnost přihlášení, jestli účet už máte, tak se přihlašte. Pro nové uživatele je možnost vytvoření účtu. K tomu budete potřebovat na ověření email nebo telefonní číslo. Po přihlášení se vám spustí Skype a nabídne vám možnost otestování mikrofonu a kamery. Můžete začít skype využívat.

[dt_button link=“https://nejdeto.cz“ size=“big“ color_mode=“custom“ color=“#ff3a3a“]NAINSTALOVAT ONLINE S TECHNIKEM[/dt_button]