KONTROLA POČÍTAČE NEDOPADLA DOBŘE 🙁

ZJISTĚTE, JAK MOHOU CHYBY POŠKODIT VÁŠ POČÍTAČ A JAK SE JICH ZBAVIT

Chyby se vyskytují běžně na všech počítačích. Způsobují je všemožné aplikace, čističe, antiviry atd. Problematické jsou však kritické chyby. Způsobují zpomalení počítače a jeho přetěžování, to vede k přehřívání, hlučnosti a nakonec i k mechanickému poškození například pevného disku … a nevratná ztráta vašich důležitých souborů, dokumentů a fotografií je na světě.
Nic z toho se vám ale stát nemusí, pokud údržbu nezanedbáte a svěříte ji odborníkům …
NECHTE NAŠE TECHNIKY VYŘEŠIT VAŠE STAROSTI ONLINE KDYKOLIV SE VÁM TO HODÍ:
JAK PLATIT:
Lze platit kartou (VISA, MASTERCARD) nebo bankovním převodem (VŠECHNY ČESKÉ A SLOVENSKÉ BANKY). Jen tak je možné zajistit rychlé zpracování vaší platby a okamžité zahájení opravy. Číslo účtu a variabilní symbol je vygenerován automaticky během objednávky. Platbu je možné provádět i ze zahraniční.
Během objednávky nezapomeňte vyplnit správně váš email, jelikož vám na něj doručíme doklad o zaplacení a tento údaj již není možné změnit!

 

 

JAKÉ JSOU ZÁRUKY A BEZPEČNOST:
Je to jednoduché. Pokud váš problém nevyřešíme, vrátíme vám celou platbu obratem zpět.
Spojení se servisem vždy navazujete vy pomocí jednorázového přístupu, který obdržíte emailem po zaplacení. Obráceně to nelze. Tedy náš servis se nikdy nemůže připojit k vám a to ani pokud o to požádáte. Jakmile je servis dokončen, dojde k trvalému ukončení spojení.
Žádná data, soubory, dokumenty apod. nejsou nijak zpracovávána. Je nám úplně jedno, co v počítači máte, k opravě systému nepotřebujeme podobné detaily.
Během zásahu vždy vidíte, co technik dělá. Kdykoliv můžete spojení ukončit kliknutím na jediné tlačítko na ploše.
Jak vidíte, online zásah je naprosto bezpečný a to dokonce více, než klasický servis, kde počítač odevzdáte za pult nebo dopravci a týden nevíte, co se s ním děje.