Oprava již do 30 minut

NÁVOD: Instalace Windows Movie Maker na Windows 10 (7 i 8)

Jak znovu nainstalovat Windows Movie Maker

Windows Movie Maker je jednoduchý program pro vytvoření videí. Můžete poskládat videa z fotek a dalších videí, přídávat zvukové stopy a doplňovat efekty. Movie maker byl součástí operačních systémů Windows ME, XP a Vista. V lednu roku 2017 Microsoft ukončil podporu této aplikace a stáhl ji ze svého obchodu. Podíváme se, jak se dá movie maker do Windows 10 dostat i jinak.

Stažení

Program je ke stažení na adrese: *****odkaz pouze pro naše zákazníky***** . Vlastníci účtu na serveru ulož.to mohou kliknout na tlačítko „Stáhnout rychle“. Lidé co účet nevlastní kliknou na tlačítko „Stáhnout pomalu“ a vyplní kód pro ověření, pokud se vám kód bude zdát nečitelný, tak je vedle kódu možnost zkusit jiný obrázek. Nyní se vám soubor, který je pojmenovám *****, začal stahovat a bude to trvat několik minut.

Instalace

Otevřete soubor *****. Povolte souboru provádění změn ve Vašem počítači. Objevilo se Vám okno, kde máte možnost si vybrat nainstalování celého balíčku nebo pouze určitých programů. Vyberte možnost instalaci pouze vybraných programů. V dalším okně nechte zaškrtnutou možnost fotogalerie a movie maker, klikněte ve spodní části na „nainstalovat“. Movie maker se nyní začal instalovat. O průběhu instalace se můžete informovat pomocí záložky podrobnosti. Po dokončení instalace se vám zobrazí, že je hotovo a můžete kliknout na tlačítko zavřít. Movie maker máte úspěšně nainstalovaný ve Vašem počítači.

 

Nějaký problém? Chcete program nainstalovat od našeho technika? Klikněte a spojit s technikem a ten to udělá za vás.