Oprava již do 30 minut

Nebezpečné facebookové reklamní kampaně

Nebezpečné facebookové reklamní kampaně

Používáte-li pravidelně sociální síť Facebook, jistě také dobře znáte všechny ty reklamy, které se nám pravidelně zobrazují v obsahové síti spolu s různými příspěvky od našich přátel nebo našich oblíbených stránek.

Reklamy na falešné e-shopy

V posledních dnech se mezi těmito reklamami začaly také objevovat reklamy na falešné internetové obchody, nabízející sluneční brýle se slevami ve výši až 90% z původní ceny. Fantastické, že?

Vlastně, ani tak ne, neboť při kliknutí na tuto reklamu se dostaneme na falešný e-shop, který rozhodně nemá v úmyslu vám něco prodat, natož výhodně. Jediným cílem těchto internetových obchodů je přimět zvědavé uživatele k „zakoupení“ daného zboží. Daným zakoupením myslíme zaslání peněz na účet podvodníků a zveřejnění svých informací, jako je jméno, adresa nebo přístupové údaje ke svému bankovnímu účtu.

Nakupujete-li na internetových obchodech, nabízejících výrazné slevy, doporučujeme, abyste si nejprve zjistili více informací o daném e-shopu, stejně jako recenze, které na daný e-shop dřívější zákazníci napsali. Vyhnout byste se měli neověřeným internetovým obchodům s krátkou historií, o kterých není na internetu mnoho informací.

Šířit se mohou také viry

V ohrožení nejsou pouze vaše finance, ale také samotný počítač. Velký pozor byste si proto měli dát na různá upozornění, navádějící ke stažení zásuvných pluginů a doplňků, které vám mohou umožnit zobrazit daný obsah. Takto stažené soubory většinou obsahují zákeřné viry, které mohou velmi vážně poškodit váš počítač.

Nejste si jisti, jestli váš počítač již není nakažen? Využijte naší bezplatné profesionální analýzy a nechtě si počítač zkontrolovat od profesionálů. Naše analýza je zcela ZDARMA. Neriskujte a přesvědčte se ještě dnes.

[dt_button link=“https://nejdeto.cz“ size=“big“ color_mode=“custom“ color=“#ff3a3a“]SPOJIT ZDARMA S TECHNIKEM[/dt_button]