Počítače opravují na dálku. Jak funguje servis počítačů 21.století?

Každý má občas problém s počítačem. Může se jednat o zpomalení, neočekávané chyby nebo kompletní nefunkčnost.

Do doby, než jsme pro vás v roce 2008 stvořili servis počítačů online neboli na dálku, tak bylo téměř vždy nutné navštívit servis osobně nebo volat technika k vám domů, čímž se oprava stala drahou a časově náročnou.

S tím je už dávno konec. Přečtěte si jak servis funguje a jaké jsou jeho výhody. Nebo se rovnou spojte s pracovníkem servisu pomocí následujícího tlačítka.

SPOJIT ZDARMA S TECHNIKEM

Rychlost a dostupnost:

Problém s počítačem nastává většinou tehdy, když to nejméně potřebujeme. Takový menší zákon schválnosti.

Kdo z vás byl v klasickém servisu tak ví, že je běžné čekat na vyřízení požadavku i několik dní až týdnů a to ještě s nejistým výsledkem, který si většinou na místě nemůžete vyzkoušet.

Proto je tu servis online. Je dostupný přes internet kdekoliv na světě, kdykoliv je potřeba bez dlouhého čekání na vyřízení vašeho požadavku. Potřebujete jen připojení k internetu, stačí mobilní (3G, LTE). Celý zásah vidíte online, takže se nikdo nemůže “přehrabovat” ve vašich osobních datech, která máte v počítači uložena. Výsledek vidíte ihned, můžete počítač ihned otestovat a případné nedostatky nebo požadavky řešit okamžitě.

Použití je tak jednoduché, že to zvládne opravdu každý. Stačí pouze kliknout na tlačítko “SPOJIT S TECHNIKEM” na naší stránce, automaticky se vám stáhne soubor pro šifrované spojení, který pouze spustíte a povolíte základní bezpečnostní požadavky. Během pár okamžiků už jste ve spojení s naším technikem, můžete si s ním psát a připadně mu lehce povolit přístup do počítače. V tom okamžiku je to stejné, jako by náš technik seděl u počítače přímo u vás doma … jen mu nemusíte vařit kávu a trávit s ním hodiny u počítače.

Není to skvělé?

Na co lze servis použít:

Mezi každodenní problémy patří náhlé zpomalení počítače, dlouhé načítání stránek na internetu, nechtěná změna vyhledávací či domovské stránky na stránku, která zobrazuje otravné reklamy, ale také přehřívání či neustálý hluk ventilátoru.
Všechny tyto závady na počítači jsou indikátorem závažnějšího porblému, např. zavirování počítače.

Zrychlení počítače, odvirování, odstranění reklamy nebo nežádnoucích programů (aplikací), instalace tiskárny, instalace software, přeinstalace celých windows, instalace aktualizací atd. To vše vyřešíme online.

Cena servisu online vs. klasického servisu:

V průměru stejná. Neúčtujeme si žádné poplatky navíc za to, že váš požadavek vyřešíme na počkání a ani za to, že nikam nemusíte s počítačem chodit. Samozřejmě ceny odpovídají tomu, že na počítači pracují profesionálové a máte také v ceně další služby. Ovšem maximální cena servisu online je omezena bez ohledu na délku zásahu a vždy pevně sdělena předem, což často neplatí u běžných kamenných servisů.

V porovnání s klasickým servisem navíc ušetříte minimálně za dopravu, čas strávený cestou do servisu (a zpět) a případné nesrovnalosti, které mohou v klasickém servisu vzniknout. Běžně to bývá nečekaná ztráta dat, nefunkční zařízení, která máte připojena k počítači doma (tiskárny, modemy, wifi apod.) a další.

Volba je jasná, nemyslíte?