Oprava již do 30 minut

Podvodné nabídky na realitních serverech

Podvodné nabídky na realitních serverech

Hledáte nový dům či byt? Potom určitě dobře znáte oblíbené realitní servery, jako jsou například Sreality, kde můžete naleznout širokou škálu nabídek, ať již k prodeji nebo pronájmu. Jedná se o velmi známý a také oblíbený inzertní server, který si oblíbilo mnoho tisíc spokojených uživatelů. Každé pro má však své proti a jinak tomu není ani zde.

Výhodný pronájem pro každého

            Hledáte-li středně velký byt k pronájmu v oblíbené lokalitě, ať již třeba Brna, Prahy nebo třeba Ostravy, jistě je pro vás důležitým faktorem cena, jdoucí ruku v ruce s velikostí a celkovým designem daného bytu.

Kdo by nechtěl bydlet v krásném velkém bytu, nacházejícím se navíc v centru našeho oblíbeného města? Většina z vás nám dá jistě za pravdu, že téměř každý. Toho si jsou však také vědomi internetoví piráti, snažící se zbohatnout na nevědomosti běžného uživatele internetu.

Velmi často tak můžete narazit na velmi lákavé inzeráty doplněné o fotografie úžasně vybaveného bytu, který je navíc nabízen k pronájmu za značně nízké částky. Pokud se však do daného inzerátu začtete pozorněji, můžete snadno zjistit, že se odkazuje na cizí webovou stránku, na které můžete naleznout „bližší informace“.

Po rozkliknutí takového webu se do vašeho zařízení můžou nevědomky nahrát infikované soubory, mající za cíl napadnout váš počítač, ať již kvůli vidině zcizení citlivých údajů nebo kvůli zneužití počítače pro nelegální cílené útoky.

Jak se bránit

            Takto napadený počítač se často dále chová zcela normálně a běžný uživatel nemá šanci zjistit, že je něco v nepořádku. Na pozadí systému však může probíhat celá řada procesů, odesílajících data svému autorovi, která můžou být následně dále přeprodána.

Chcete-li si být opravdu jisti, jestli váš počítač nebyl infikován škodlivými soubory, můžete využít profesionální diagnostiky počítače, kterou od nás můžete získat zcela ZDARMA. Zapomeňte na obavy z nezvaných hostů a svěřte svůj počítač do rukou expertům na IT.

[dt_button link=“https://nejdeto.cz“ size=“big“ color_mode=“custom“ color=“#ff3a3a“]SPOJIT ZDARMA S TECHNIKEM[/dt_button]