Oprava již do 30 minut

Proč zrychlovací programy nezrychlují

Proč zrychlovací programy nezrychlují

Každý, kdo již používá svůj počítač nějaký ten pátek, jistě začíná pociťovat zpomalování systému a postupně nedostatečný výkon. Jedná se o nejčastější problémy, způsobené dlouhodobým používáním počítače. Mnoho lidí se rozhodně tyto problémy řešit nejjednodušší dostupnou cestou – zrychlovacími programy. Výsledek však vždy nebývá takový, jaký bychom si přáli. Proč?

Proč zrychlovací program nezrychluje

K tomu, abychom pochopili, jak tyto programy fungují, měli bychom si nejprve vysvětlit, co způsobuje ono zásadní zpomalování našeho počítače. Pokud používáme náš počítač každý den, ať již k práci nebo zábavě, čas od času je každý z nás nucen vytvořit nějaký ten dokument, stáhnout obrázek nebo třeba důležitou prezentaci.

Všechny tyto soubory časem zůstávají uloženy na našem disku a zabírají prostor, který se postupem času zmenšuje. Používáme-li dostatečně veliký pevný disk, nemusíme pozorovat aniž přílišné zaplnění disku. Čím menší soubory jsou a čím víc se jich na náš disk uloží, tím horší dopad na celkový výkon počítače mají.

Na to také spoléhají tyto „zázračné“ zrychlovací programy, které se snaží vyhledávat soubory, které jsou delší dobu v nečinnosti a nejsou nijak využívány. Problém však spočívá ve faktu, že tyto soubory hrají pouze omezenou roli. Pokud se jich pokusíme zbavit, můžeme si ušetřit určité místo na disku. Jejich pozice však často zůstávají nadále alokovány a na výkon počítače nemají tyto změny žádný větší dopad.

Jak zrychlit počítač kvalitně

Chcete-li opravdu zrychlit výkon vašeho počítače, můžete využít naší profesionální technické podpory, která se vám ráda postará o vašeho miláčka. Můžete si tak nechat online vyčistit váš počítač, aniž byste jej museli někam nosit. Rychle, kvalitně a hlavně profesionálně vám provedeme celkové čistění tak, aby váš počítač získal nový dech.

[dt_button link=“https://nejdeto.cz“ size=“big“ color_mode=“custom“ color=“#ff3a3a“]SPOJIT ZDARMA S TECHNIKEM[/dt_button]