VYŘEŠÍME VÁŠ PROBLÉM S POČÍTAČEM PŘES INTERNET

NIKAM NEMUSÍTE CHODIT. TECHNIK SE PŘIPOJÍ K VÁM A PROBLÉM OPRAVÍ. DIAGNOSTIKA JE ZCELA ZDARMA.

down

Platný email:
Stručný popis problému:

tooltip1[/vc_column][/vc_row]

JAK FUNGUJE SERVIS NA DÁLKU

JE TO SNADNÉ

POUŽITÍ SLUŽBY JE VELMI JEDNODUCHÉ

nejdeto_tutorial

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

JAK SERVIS ONLINE FUNGUJE?

Jednoduše stisknete tlačítko „Spojit zdarma s technikem“ a spojíte váš počítač přes internet s naším servisním centrem. Technik tak může ovládat počítač úplně stejně, jakoby seděl u vás doma. Vzdálenou správu můžete kdykoliv přerušit. Spojení můžete aktivovat pouze vy.

JE SPOJENÍ ZABEZPEČENO?

Ano. Servis na dálku je daleko bezpečnější než když dáváte počítač do klasického servisu, kde nad ním nemáte vizuální kontrolu. Během servisního zásahu přesně vidíte, co náš technik na počítači dělá. Spoejení je možné aktivovat pouze z vašeho počítače. Celé spojení je šifrováno nejmodernější 256-bitovou technologií.

KDY A KDE LZE SLUŽBU POUŽÍT?

Servis na dálku NEJDETO.CZ je omezen pouze naši pracovní dobou. Je úplně jedno, kde se zrovna nacházíte. Jediné co potřebujete k připojení na náš servis je funkční internet.

KOLIK MĚ BUDE SERVIS STÁT?

Diagnostiku, tedy zjištění důvodů Vašich problémů, máte ZDARMA v délce maximálně 10 min. Od našeho technika vždy obdržíte konkrétní cenovou kalkulaci na vyřešení problémů s počítačem. Toto můžete odmítnout, případně si můžete nechat ihned provést servis.

CO VŠE LZE OPRAVIT NA DÁLKU?

Můžeme vyřešit v podstatě jakýkoliv problém s vaším počítačem, mimo mechanická a elektronická poškození. Nejčastější požadavky našich zákazníků jsou pomalý počítač, dlouhý start počítače, vyskakující reklamy, instalace programu, nastavení zařízení, odvirování a zabezpečení, přeinstalace windows apod.

CO OPRAVIT NELZE?

Jsou i situace, kdy vám nemůžeme pomoci na dálku. Je to například v situacích, kdy máte nefunkční připojení k internetu, poškozený disk, nefunkční displej nebo monitor, mechanické poškození notebooku např. tekutinou apod. V takových případech musí zařízení k nám do servisu na fyzickou opravu.

CO ZÁRUKA NA SERVISNÍ ZÁSAH?

Na naší práci poskytujeme standardní zákonné záruky.

JAK DLOUHO ZÁSAH TRVÁ?

Vždy záleží na tom, jak rychlý je váš počítač. Rychlost servisu ovlivňuje také počet souborů které je třeba zkontrolovat. Průměrná délka zásahu v případě úplného servisu je 2,5 hod. Vždy se snažíme servis provést co nejrychleji, ale nikdy ne na úkor kvality. Proto naše služby nejsou účtovány v časových jednotkách, ale za kompletní zásah. Je třeba pamatovat na to, že zásah probíhá na počkání, což vám jiný servis nedokáže nabídnout.

CO KDYŽ SE SERVIS PŘERUŠÍ?

Vůbec nic se neděje. Může se stát, že vám během servisního zásahu vypadne elektřina nebo přestane fungovat internetové připojení. V takových případech nám stačí zavolat a o skutečnosti nás informovat. Servisní zásah bude pokračovat ve chvíli, kdy to bude možné.

NEBAVÍ VÁS ČÍST? PODÍVEJTE SE NA VIDEO


CO NÁŠ SERVIS NABÍZÍ

CO VŠE DĚLÁME A S ČÍM VÁM POMŮŽEME

KOMPLETNÍ SERVIS

Jsem profesionální servis a proto vám dokážeme nabídnou vše, co od servisu čekáte. Náš servis počítačů na dálku je dostupný každý den v čase 8:00 – 22:00 a to odkudkoliv na světě. Stačí vám pouze funkční připojení k internetu. Diagnostiku a základní konzultaci s technikem máte vždy zdarma. Vyzkoušejte, je to snadné.

PRO NOVÉ I STARÉ

Pokud je váš nový počítač pomalý nebo nepracuje tak, jak jste si představovali, pak i s tím vám dokážeme pomoci. Naše služby nejsou určeny pouze pro starší počítače, které jsou již pomalé, zasekávají se, uživatele obtěžuje reklama nebo jiná vyskakující okna, ale i nový počítač jde zrychlit a velmi časti dost podstatně.

ZABEZPEČENÍ

Nechte si prověřit počítač naším technikem a připravte se, že vás výsledek může překvapit. Až 60% našich zákazníků nemá počítač správně zabezpečen. Dokážeme vám vygenerovat sadu bezpečných hesel, nainstalovat a správně nastavit antivir nebo zabezpečit vaši bezdrátovou síť. Vše na dálku!

SPECIALISTA NA VIRY

Ano, nejžhavější téma posledních měsíců. Neustálé útoky na uživatelské účty, hesla do internetového bankovnictví a jiná privátní data. Začíná to divným chováním prohlížečů provázející zpomalení počítače, vyskakující reklamní okna, spam v emailové schránce a končí to zablokováním emailu nebo celého počítače včetně zašifrování souborů a požadování nehorázných částek za odblokování. Využijte náš servis k odvirování počítače včas, ochráníte svá data a soukromí.

ZRYCHLENÍ POČÍTAČE

Na internetu můžete najít stovky, možná tisíce různých automatických programů, která vám slibují zázračné zrychlení počítače zdarma. Některé programy opravdu částečně systém zrychlují, ale nikdy nedosáhnou takového výsledku, jako skutečný technik. Naši specialisté každý systém hodnotí individuálně a nastavují dle požadavků uživatele a možností výkonu počítače. Naše práce je precizní, se zárukou spokojenosti. Z vašeho počítače dostaneme maximum!

KDYŽ JE TŘEBA NĚCO EXTRA

Extra požadavky máme nejraději. Pokud potřebujete nainstalovat jakýkoliv program, dohledat ovladače k různým zařízením nebo přeinstalovat celý systém Windows, tak to vše zvládneme bez problémů na dálku. Vykazuje počítač nějaké chybové hlášky během práce nebo nejdou spustit aplikace či hry? Máte novou WiFi nebo bezdrátovou tiskárnu a nevíte si rady s nastavením? To pro nás také není problém. Jednoduše se nebojte kontaktovat náš servis s jakýmkoliv požadavkem.

TISÍCE SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ OD ROKU 2008

PŘIDEJTE SE. VYZKOUŠEJTE NÁŠ SERVIS A UŽ JINAM NEPŮJDETE

 • Děkuji, jednání bylo vstřícné a operativní, jen musím počkat na výsledek. Šlo o aktivaci ztraceného akt. klíče a to chvíli trvá. Komunikace byla bez problémů.

   

  Jan Soukup
  Praha
 • Jsem velice spokojená nemohu si na nic stěžovat je to velice dobrá věc mit někoho na dálku ktery si poradí s tím co já osobně neumim

  Chudíková
  Litvínov
 • Děkuji za rychlou pomoc!

  Jiřina
  Planá u Mar. Lázní
 • Spokojenost s technikem, děkuji!

   

  Marie Lesová
  Děčín
 • Jsem velice spokojený! Velmi dobře odvedená práce! 
  

   

  Rada Václav
  Trutnov
 • Technik byl perfektní. Moc děkuji.

   

  František
  Senetářov
 • Bylo to rychlé a jsem spokojen

  Karel Vojtíšek
  Divišov
 • Výborně, velice spokojený.

  David Rajda
  Cheb
 • Se servisní pomocí jsem byla velice spokojena….. doporučuji všem, kteří potřebují řešit problémy s PC

  Pavlína Bittmanová
  Kraslice
 • Vynikající práce servisního technika. Moc děkuji!

  Miroslav Hrošík
  Ostrozská Lhota
 • Výborná služba, ochotný technik.

  Petr Kočí
  Dolní Újezd
 • Jsem nadmíru spokojen s poskytnutou službou. Oceňuji, že lidé z NEJDETO.CZ jsou nad věcí.

  Luděk Wünsch
  Litoměřice
 • Super servis doporučuji všem kdo má problém s PC.

   

  Josef
  České Budějovice
 • Super.Uz to jede.Diky

  Hynek Grepl
  Suchdol u Prostějova
 • Děkuji za služby.

  Stanislava Kratejlová
  Habartov
 • Skvělá práce technika, moc děkuji

  Hana
  Praha
 • Se službami Nejede to jsem velice spokojená. Služba je velmi rychlá a cena je přijatelná.

  Jitka Kolářová
  Hrušovany nad Jevišovkou
 • Byl jsem maximálně spokojen a přeji mnoho úspěchů do další práce. 

  Vilém Krubl
  Předklášteří
 • Děkuji za bleskovou kvalifikovanou odpověď, šlo o strašení Microsoftu k aktualizacím. Po vaší odpovědi vím, že šlo o plané hrozby a že moje PC je v bezpečí.

  Ljuba Schlemmerová
  Praha
 • Naprosto spokojen,profesionální přístup.Určitě se obrátím při dalším problému.Doporučuji všem,kteří určité věci neovládají s autem také jezdíme do servisu.

  David Mičík
  Ostrava-Moravská Ostrava
 • Se servisem jsem byl nadmíru spokojen.Velkou výhodu kromě velmi rychlého uvedení počítače do normálního provozního stavu spatřuji také v tom ,že oprava trvala velmi krátkou dobu a nemusel jsem zajíždět do žádného servisního střediska.Určitě tenhle způsob využiji i při případných dalších problémech.

   

  Pavel Bačík
  Želešice
 • Jsem nadšená s prací techniků. Děkuji za pomoc a určitě Vaší pomoc budu ráda využívat.

   

  Alena Bublová
  Probulov
 • Jsem velice spokojený, doporučuji.

  Zdeněk Jezerský
  Brno
 • Mnohokrát děkuji za Vaší trpělivost se starým člověkem (80). Je jasné, že jste odborníci na svém místě a jde Vám vše bezvadně. Jen tak dál a vydžte a mějte trpělivost jako se mnou protože jsme většinou neználci a pouzí konzumenti.

  Miroslav Janoušek
  spokojený zákazník
 • Technici jsou skvělý, všem Vás doporučím, akorát se mnou měli trochu problémy, ale zmákli to úžasně

  Miro
  Plzeň
 • Určitě se to zrychlilo,  ale mám starou graf.kartu, takže v rámci možností jste asi udělali maximum. Děkuji!!

   

  Čokavec Petr
  Vsetín
 • Technik provedl opravu ochotně a profesionálně. Vysvětlil mi i problém. Vaše služby doporučím dále.

  Emil Červenka
 • Děkuji moc za opravu, sice ještě nevím jak to bude fungovat, ale myslím si že horší to být nemůže. Plná spokojenost.

  Vlastimil Randus
  Zlaté Hory
 • Po třech měsících mi jde zvuk, děkuji moc. Maximalní spokojenost.

  Michaela Dejmková
  Špindlerův Mlýn
 • Moc hodní jsou, mají u mě úspěch!

  Růženka Hellešicová
  Hořice v Pokrkonoší
tech_300x300

PŘEHLEDNÝ A JASNÝ CENÍK SLUŽEB

ZJEDNODUŠILI JSME PRO VÁS CENÍK, ŽÁDNÉ SKRYTÉ POPLATKY

0,-Kč

Ano, zcela zdarma se můžete spojit s našimi techniky, kteří provedou diagnostiku počítače a analýzu uvedeného problému. Za tento úkon nezaplatíte ani korunu. Délka diagnostiky je maximálně 10 minut. Během určené doby bezpečně zjistíme stav vašeho počítače. Servisní zásah není nutné provádět ihned a lze ho odložit na dobu, která vám vyhovuje.

500,-Kč

Jednotná cena pro samostatné požadavky. Potřebujete-li například přeinstalovat systém, nainstalovat aktualizace, nainstalovat tiskárnu, zálohovat data nebo cokoliv jiného, pak za každý požadavek zaplatíte 500,-Kč. Servis není časově omezen. V případě více požadavků najednou je automaticky nabídnuta sleva

1000,-Kč

Maximální servis za zvýhodněnou cenu. V případě zavirovaných počítačů nebo poškozených Windows vám jednotlivé kroky nebudeme účtovat samostatně, ale za zvýhodněnou cenu 1000,-Kč. Extra požadavky jako je zálohování nebo obnova dat, instalace software apod. jsou účtovány po dohodě zvlášť. Délka zásahu není časově omezena.

KONTAKTNÍ INFORMACE

POKUD NEVÍTE JAK DÁL, KONTAKTUJTE NÁS

POŠLETE NÁM ZPRÁVU

Odeslat zprávuvymazat

KONTAKTNÍ INFORMACE

Adresa servisu a sídlo:
NOVERIA online s.r.o., Chelčického 7, 415 01  Teplice

IČ:22797211, DIČ: CZ22797211

Telefonní čísla:
(+420) 474 778 779, (+420) 777 020 407

Email:
podpora@nejdeto.cz

Sociální sítě:

KONTROLA POČÍTAČE ZDARMA A NOUZOVÉ SPOJENÍ

STÁHNĚTE SI NAŠE APLIKACE

K ČEMU TO JE

Naše aplikace pro nouzové připojení umožňuje spojení s technikem i na počítačích, kde není funkční prohlížeč internetu. Jednoduše po intstalaci vyplníte základní informace a stisknete tlačítko Připojit. Aplikace naváže spojení s naším servisním centrem. Dále již probíhá standardní komunikace s technikem.

JAK NA TO

Klikněte na modré tlačítko Stáhnout vpravo pod obrázkem. Zahájíte tím stažení souboru nejdeto.exe, což je instalační balíček naší aplikace. V případě, že se systém zeptá na povolení zabezpečení, vždy toto povolte, jinak aplikace nebude fungovat korektně. Po spuštění staženého souboru si aplikace sama stáhne dostupné aktualizace a zborazí připojovací dialog. Dále se držíte instrukcí na obrazovce.

ccard

KONTROLA POČÍTAČE ZDARMA S NAŠÍ APLIKACÍ

Vytvořili jsme pro vás jednoduchou aplikaci, která automaticky prověří váš počítač. Zcela ZDARMA.

Aplikace kontroluje všechny důležité součásti systému a zpracovává informace uložené v protokolech vašich Windows. Na konci testů získáte informaci o tom, kde všude jsou problémy. Tyto můžete pak jednoduše konzultovat s naším technikem online.

Aplikaci stáhnete kliknutím na tlačítko „STÁHNOUT APLIKACI“ pod obrázkem. Po stažení stačí pouze spustit stažený soubor a držet se instrukcí.

43052-kontrola-pocita