OPRAVÍME VÁŠ POČÍTAČ PŘES INTERNET

NIKAM NEMUSÍTE CHODIT. SPOJTE SE ZDARMA A NAŠÍM TECHNIKEM NEBO ZAVOLEJTE.

arrow_down

Jméno a příjmení: *
Stručný popis problému:

tooltip1[/vc_column][/vc_row]

JAK FUNGUJE SERVIS NA DÁLKU

JE TO SNADNÉ

POUŽITÍ SLUŽBY JE VELMI JEDNODUCHÉ

nejdeto_tutorial

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

JAK SERVIS ONLINE FUNGUJE?

Jednoduše stisknete tlačítko „Spojit zdarma s technikem“ a spojíte váš počítač přes internet s naším servisním centrem. Technik tak může ovládat počítač úplně stejně, jakoby seděl u vás doma. Vzdálenou správu můžete kdykoliv přerušit. Spojení můžete aktivovat pouze vy.

JE SPOJENÍ ZABEZPEČENO?

Ano. Servis na dálku je daleko bezpečnější než když dáváte počítač do klasického servisu, kde nad ním nemáte vizuální kontrolu. Během servisního zásahu přesně vidíte, co náš technik na počítači dělá. Spoejení je možné aktivovat pouze z vašeho počítače. Celé spojení je šifrováno nejmodernější 256-bitovou technologií.

KDY A KDE LZE SLUŽBU POUŽÍT?

Servis na dálku NEJDETO.CZ je omezen pouze naši pracovní dobou. Je úplně jedno, kde se zrovna nacházíte. Jediné co potřebujete k připojení na náš servis je funkční internet.

KOLIK MĚ BUDE SERVIS STÁT?

Diagnostiku, tedy zjištění důvodů Vašich problémů, máte ZDARMA v délce maximálně 10 min. Od našeho technika vždy obdržíte konkrétní cenovou kalkulaci na vyřešení problémů s počítačem. Toto můžete odmítnout, případně si můžete nechat ihned provést servis.

CO VŠE LZE OPRAVIT NA DÁLKU?

Můžeme vyřešit v podstatě jakýkoliv problém s vaším počítačem, mimo mechanická a elektronická poškození. Nejčastější požadavky našich zákazníků jsou pomalý počítač, dlouhý start počítače, vyskakující reklamy, instalace programu, nastavení zařízení, odvirování a zabezpečení, přeinstalace windows apod.

CO OPRAVIT NELZE?

Jsou i situace, kdy vám nemůžeme pomoci na dálku. Je to například v situacích, kdy máte nefunkční připojení k internetu, poškozený disk, nefunkční displej nebo monitor, mechanické poškození notebooku např. tekutinou apod. V takových případech musí zařízení k nám do servisu na fyzickou opravu.

CO ZÁRUKA NA SERVISNÍ ZÁSAH?

Na naší práci poskytujeme standardní zákonné záruky.

JAK DLOUHO ZÁSAH TRVÁ?

Vždy záleží na tom, jak rychlý je váš počítač. Rychlost servisu ovlivňuje také počet souborů které je třeba zkontrolovat. Průměrná délka zásahu v případě úplného servisu je 2,5 hod. Vždy se snažíme servis provést co nejrychleji, ale nikdy ne na úkor kvality. Proto naše služby nejsou účtovány v časových jednotkách, ale za kompletní zásah. Je třeba pamatovat na to, že zásah probíhá na počkání, což vám jiný servis nedokáže nabídnout.

CO KDYŽ SE SERVIS PŘERUŠÍ?

Vůbec nic se neděje. Může se stát, že vám během servisního zásahu vypadne elektřina nebo přestane fungovat internetové připojení. V takových případech nám stačí zavolat a o skutečnosti nás informovat. Servisní zásah bude pokračovat ve chvíli, kdy to bude možné.

NEBAVÍ VÁS ČÍST? PODÍVEJTE SE NA VIDEOCO NÁŠ SERVIS NABÍZÍ

CO VŠE DĚLÁME A S ČÍM VÁM POMŮŽEME

KOMPLETNÍ SERVIS

Jsem profesionální servis a proto vám dokážeme nabídnou vše, co od servisu čekáte. Náš servis počítačů na dálku je dostupný každý den v čase 8:00 – 22:00 a to odkudkoliv na světě. Stačí vám pouze funkční připojení k internetu. Diagnostiku a základní konzultaci s technikem máte vždy zdarma. Vyzkoušejte, je to snadné.

PRO NOVÉ I STARÉ

Pokud je váš nový počítač pomalý nebo nepracuje tak, jak jste si představovali, pak i s tím vám dokážeme pomoci. Naše služby nejsou určeny pouze pro starší počítače, které jsou již pomalé, zasekávají se, uživatele obtěžuje reklama nebo jiná vyskakující okna, ale i nový počítač jde zrychlit a velmi časti dost podstatně.

ZABEZPEČENÍ

Nechte si prověřit počítač naším technikem a připravte se, že vás výsledek může překvapit. Až 60% našich zákazníků nemá počítač správně zabezpečen. Dokážeme vám vygenerovat sadu bezpečných hesel, nainstalovat a správně nastavit antivir nebo zabezpečit vaši bezdrátovou síť. Vše na dálku!

SPECIALISTA NA VIRY

Ano, nejžhavější téma posledních měsíců. Neustálé útoky na uživatelské účty, hesla do internetového bankovnictví a jiná privátní data. Začíná to divným chováním prohlížečů provázející zpomalení počítače, vyskakující reklamní okna, spam v emailové schránce a končí to zablokováním emailu nebo celého počítače včetně zašifrování souborů a požadování nehorázných částek za odblokování. Využijte náš servis k odvirování počítače včas, ochráníte svá data a soukromí.

ZRYCHLENÍ POČÍTAČE

Na internetu můžete najít stovky, možná tisíce různých automatických programů, která vám slibují zázračné zrychlení počítače zdarma. Některé programy opravdu částečně systém zrychlují, ale nikdy nedosáhnou takového výsledku, jako skutečný technik. Naši specialisté každý systém hodnotí individuálně a nastavují dle požadavků uživatele a možností výkonu počítače. Naše práce je precizní, se zárukou spokojenosti. Z vašeho počítače dostaneme maximum!

KDYŽ JE TŘEBA NĚCO EXTRA

Extra požadavky máme nejraději. Pokud potřebujete nainstalovat jakýkoliv program, dohledat ovladače k různým zařízením nebo přeinstalovat celý systém Windows, tak to vše zvládneme bez problémů na dálku. Vykazuje počítač nějaké chybové hlášky během práce nebo nejdou spustit aplikace či hry? Máte novou WiFi nebo bezdrátovou tiskárnu a nevíte si rady s nastavením? To pro nás také není problém. Jednoduše se nebojte kontaktovat náš servis s jakýmkoliv požadavkem.

TISÍCE SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ OD ROKU 2008

PŘIDEJTE SE. VYZKOUŠEJTE NÁŠ SERVIS A UŽ JINAM NEPŮJDETE

 • Jsem spokojen, za dvě hodiny to bylo v pořádku. Ještě jsem to celé neprozkoušel, ale dám vědět. Díky za pomoc.

  Jaroslav Martínek
  Říčany u Brna
 • Děkuji za trpělivost a odvedenou práci.

  Dagmar Kyselová
  Ostrava
 • Technik velice zdatný, ale bohužel úplně nevyhrál.

  Petr Bukáček
  Blšany
 • Super velmi spokojen vřele doporučuji

  Zdeněk Lukáš
  Havířov
 • Musím poděkovat technikům za výbornou komunikaci. I za provedené služby. Při řešení problému byli oba technici velice vstřícní a snažili se maximálně vyjít vstříc.

  Josef Zálabský
  Pardubice
 • Se službou jsem byl spokojen.

  Karel Klusáček
  Praha
 • Prístup technikov super napriek tomu, že problém sa nepodaril úplne odstrániť a pri tom sa tomu venovali dva dni. Ale ako hovorím, veľa vecí je medzi nebom a zemou…Takže po druhý raz mením názor k lepšiemu. Vďaka.

   

  Slavomír
  Zvolen
 • Spokojenost, děkuji.

   

  Jaromír Špaček
  Zastávka u Brna
 • Děkuji za velkou trpělivost a profesionální přístup.

   

  Petr Doláš
  Lipník nad Bečvou
 • výborné tj.za1

  Jan Brabec
  Úvaly
 • Děkuji technikům z NEJDETO.CZ za odbornou radu.

  Svatava
  Krnov
 • Chlapci milí, ochotní, rychlí, doufám, že mi po jejich zásahu bude PC fungovat tak, jak má.Tato služba je pro pouhého použivatele PC absolutní pohoda .

   

  Ivana
  Úvaly
 • Výsledek dobrý, cesta trnitá.

   

  Pavel Čížek
  Praha
 • Byla jsem se službou velice spokojená.

   

  Ivana
  České Budějovice
 • technicka pomoc dost dobra davam 11*

  Oto Pol
  Praha
 • Ano, jsem spokojen. Servisní zásah byl vstřícný a rychlý.

  Miroslav
  Bruntál
 • Nejdřív jsem se bál, že se mi nabourají do PC. Dnes mám 14 dní po opravě a počítač jede jako nový. Služba je perfektní, dělají přesně co píšou – říkají. Jsou to odborníci, už je doporučuji všem známým.

   

  Panáček
  Zlín
 • Rychlá reakce, jsem spokojen.

  Martin
 • Ano, jsem spokojená. Tuto službu mohu doporučit.

  Eliška Kolářová
  Reims
 • Bál jsem se, že to bude nějaký  podvod , ale mohu říci, že služba byla provedena  bez problému. Technik super jednání. Jsem rád, že jsem poznal tuto stránku.

   

   

  Miroslav Krajčovič
  Mladá Boleslav
 • Jsem spokojená.

  Petra Polcrová
  Konice
 • Je to výborné a budu využívat Vaše služby. Jste fantastičtí.

   

  František
  Bartošovce
 • Děkuji technikovi, je to odborník na svém místě. Všem vřele doporučuji.

  Olga Rybářová
  Brno
 • Velmi dobré, děkuji.

  Antonín Beneš
  Jablonec nad Nisou
 • Super služba,díky moc

  Eduard Křivý
  Brno
 • Vždy velmi spokojeni.

  UWS s.r.o.
  Teplice
 • dostal jsem radu jak dat pc spět dohromady tak snad bude vše ok komunikace dobrá.

  Milosav
  Karviná
 • Naprostá spokojenost. Všem co mají nějaké problémy s počítačem doporučuji.

  Vladimír Zemek
  Březová
 • Rychlost, vstřícnost, ochota, profesionalita – co víc dodat. Moc děkuji a doporučuji.

  Fesa
  Frenštát p/R
 • Úžasní odborníci! Všem vřele doporučuji! A navíc lidé, kteří mají pochopení a trpělivost i s lidmi, kteří ještě mají mezery ve znalosti práce s PC. Moc děkuji!

   

  Olga Rybářová
  Brno (Brno-město)
tech_300x300

KONTAKTNÍ INFORMACE

POKUD NEVÍTE JAK DÁL, KONTAKTUJTE NÁS

POŠLETE NÁM ZPRÁVU

Odeslat zprávuvymazat

KONTAKTNÍ INFORMACE

Adresa servisu a sídlo:
NOVERIA online s.r.o., Chelčického 7, 415 01  Teplice

IČ:22797211, DIČ: CZ22797211

Telefonní čísla:
(+420) 474 778 779, (+420) 777 020 407

Email:
podpora@nejdeto.cz

Sociální sítě:

KONTROLA POČÍTAČE ZDARMA A NOUZOVÉ SPOJENÍ

STÁHNĚTE SI NAŠE APLIKACE

K ČEMU TO JE

Naše aplikace pro nouzové připojení umožňuje spojení s technikem i na počítačích, kde není funkční prohlížeč internetu. Jednoduše po intstalaci vyplníte základní informace a stisknete tlačítko Připojit. Aplikace naváže spojení s naším servisním centrem. Dále již probíhá standardní komunikace s technikem.

JAK NA TO

Klikněte na modré tlačítko Stáhnout vpravo pod obrázkem. Zahájíte tím stažení souboru nejdeto.exe, což je instalační balíček naší aplikace. V případě, že se systém zeptá na povolení zabezpečení, vždy toto povolte, jinak aplikace nebude fungovat korektně. Po spuštění staženého souboru si aplikace sama stáhne dostupné aktualizace a zborazí připojovací dialog. Dále se držíte instrukcí na obrazovce.

ccard

KONTROLA POČÍTAČE ZDARMA S NAŠÍ APLIKACÍ

Vytvořili jsme pro vás jednoduchou aplikaci, která automaticky prověří váš počítač. Zcela ZDARMA.

Aplikace kontroluje všechny důležité součásti systému a zpracovává informace uložené v protokolech vašich Windows. Na konci testů získáte informaci o tom, kde všude jsou problémy. Tyto můžete pak jednoduše konzultovat s naším technikem online.

Aplikaci stáhnete kliknutím na tlačítko „STÁHNOUT APLIKACI“ pod obrázkem. Po stažení stačí pouze spustit stažený soubor a držet se instrukcí.

43052-kontrola-pocita