ZDARMA SE SPOJTE S NAŠÍM TECHNIKEM ONLINE

PROBLÉM VYŘEŠÍME NA DÁLKU, PŘES INTERNET RAZDVA

NEBO NÁM ZAVOLEJTE ✆ (+420) 245 007 080
arrow_down4

Platný email:
Vyberte:

tooltip1

[/vc_column][/vc_row]

TISÍCE SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ

0
Počet provedených servisních zákroků v roce 2015. Děkujeme!
 • Po kontaktování technika vše začalo běžet jak po drátku.Technik se mnou komunikoval bez prodlení a velmi srozumitelně. Bylo vidět,že se mi plně věnovali. Bylo to určitě rychlejší než někam jezdit a čekat až se Vám budou věnovat, nebo PC nechávat několik dní v servisu. Zatím jsem spokojen.

  Josef Rozsíval
  Babice
 • Ochota a trpělivost se zákazníkem! To se v dnešní době cení doporučuji všem, co mají potíže.

  František Rožníček
  Bílovec
 • Jsem spokojen, bezva služba.

   

  Radek
  Přelouč
 • Děkuji za služby.

  Stanislava Kratejlová
  Habartov
 • Jsem velmi spokojena s prací techniků servisu PC NEJDETO.CZ. Profesionální a odborný přístup.

   

  Zdeňka
  Hodonín
 • perfektni, rychle vyreseno..

  Markéta
  Praha
 • Komunikace s technikem – prostě SUPER!

   

  Antonín Habarta
  Horní Benešov
 • Velice děkuji technikovi, který je opravdovým odborníkem. Jsem klientem už mnoho let a vždy mi pomohli. Proto z celého srdce doporučuji tuto firmu, která mně nikdy nezklamala.

   

  Olga Rybářová
  Brno
 • Jsem velice spokojen s přístupem technika i s výsledkem servisní služby. Mohu jen doporučit. Je to opravdu profesionální služba,  i když není zadarmo. Rozhodně se to však vyplatí a teď mám i jistotu, že když budu mít zase nějaké problémy s počítačem, budu vědět, na koho se mám obrátit. Děkuji za perfektní práci.

   

  Pavel Kadeřávek
  Čelákovice
 • Perfektní služba.

  Mařík
  Děčín
 • Díky za pomoc zatím spokojenost.

  Pavel T.
  Šumperk
 • maximální spokojenost, solidní jednání i ceny doporučuji všem ostatním, některé opravny se nemohou rovnat. +++++

  Pokorný
  Kunštát
 • Výborný!

  Jindřich Belza
  Plzeň
 • Velice spokojena, technik asi za 3 hodiny mě vyčistil PC. Měla jsem ho pomalý a teď to je rychlost. Doporučím dalším zákazníkům. Děkuji moc.

   

  Marie
  Kralupy
 • Děkuji za opravu a servis PC. Vaši službu jsem využil již potřetí, vždy zhruba s ročním odstupem, a nemohu si vynachválit. Doporučuji všem!

   

  Zdeněk Pecka
  Otvovice
 • Jsem spokojen.

   

  Bivoj
  České Budějovice
 • Hodnotím velmi kladně.

  Blanka Noveská
 • Oba technici, kteří na mém PC pracovali odvedli skvělou práci doporučuji také ostatním, kteří mají podobný problém s PC jako jsem měl já. Potřeboval bych telefonický kontakt na oba.

   

  Josef Gabula
  Praha 3
 • Doporučuji. PC jede, jak má.

  Fiala
  Hradec Králové
 • Výborný servis, doporučuji.

  Pavel Kořínek
 • S průběhem servisu jsem byl velmi spokojen. S výsledkem uvidím při dalším používání.

  Ludvík Mašek
  Liberec
 • Jsem velice spokojena s vaší vstřícností a s hlavně s trpělivostí s pomaleji chápajícími důchodci. Moc děkujeme.

  Brunnerová Jaroslava
  Byňov
 • Bleskové spojení.

  Petr Vala
  Ostrava
 • Děkuji, bylo to rychlé a i slušná cena.

  Vlastimil Smutný
  Chodov
 • Výhodou je, že mohu uplatnit požadavek nápravy do 48 hodin. Zatím vše funguje bez problémů. Popisky složek a souborů jsou jiné, text je nevzhledný, možná to vyřeší nastavení OS ve volbě fontu. Spolupráce s technikem perfektní. Děkuji.

  Jaroslav Kouba
  Vansdorf
 • Výborná spolupráce a ochota technika.

  Petr Piaček
  Kosmonosy-Mladá Boleslav
 • Jsem se službou spokojen děkuji.)

  Dušan
  Praha
 • Dobrý servis, ale ještě není hotovo, po zálohovní dat budeme pokračovat v rešení problému.

   

  Lubomír Raditsch
  Praha
 • Ano, jsem velice spokojený. Technik poradil a vyřešil můj problém.

  Ladislav Rylich
  Trutnov
 • byl jsem spokojen ..

  Pavel Polášek
  Praha
tech_300x300
[/vc_column][/vc_row]

JAK FUNGUJE SERVIS NA DÁLKU

POUŽITÍ SLUŽBY JE VELMI JEDNODUCHÉ

nejdeto_tutorial

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

JAK SERVIS ONLINE FUNGUJE?

Jednoduše stisknete tlačítko „Spojit zdarma s technikem“ a spojíte váš počítač přes internet s naším servisním centrem. Technik tak může ovládat počítač úplně stejně, jakoby seděl u vás doma. Vzdálenou správu můžete kdykoliv přerušit. Spojení můžete aktivovat pouze vy.

JE SPOJENÍ ZABEZPEČENO?

Ano. Servis na dálku je daleko bezpečnější než když dáváte počítač do klasického servisu, kde nad ním nemáte vizuální kontrolu. Během servisního zásahu přesně vidíte, co náš technik na počítači dělá. Spoejení je možné aktivovat pouze z vašeho počítače. Celé spojení je šifrováno nejmodernější 256-bitovou technologií.

KDY A KDE LZE SLUŽBU POUŽÍT?

Servis na dálku NEJDETO.CZ je omezen pouze naši pracovní dobou. Je úplně jedno, kde se zrovna nacházíte. Jediné co potřebujete k připojení na náš servis je funkční internet.

KOLIK MĚ BUDE SERVIS STÁT?

Diagnostiku, tedy zjištění důvodů Vašich problémů, máte ZDARMA v délce maximálně 10 min. Od našeho technika vždy obdržíte konkrétní cenovou kalkulaci na vyřešení problémů s počítačem. Toto můžete odmítnout, případně si můžete nechat ihned provést servis.

CO VŠE LZE OPRAVIT NA DÁLKU?

Můžeme vyřešit v podstatě jakýkoliv problém s vaším počítačem, mimo mechanická a elektronická poškození. Nejčastější požadavky našich zákazníků jsou pomalý počítač, dlouhý start počítače, vyskakující reklamy, instalace programu, nastavení zařízení, odvirování a zabezpečení, přeinstalace windows apod.

CO OPRAVIT NELZE?

Jsou i situace, kdy vám nemůžeme pomoci na dálku. Je to například v situacích, kdy máte nefunkční připojení k internetu, poškozený disk, nefunkční displej nebo monitor, mechanické poškození notebooku např. tekutinou apod. V takových případech musí zařízení k nám do servisu na fyzickou opravu.

CO ZÁRUKA NA SERVISNÍ ZÁSAH?

Na naší práci poskytujeme standardní zákonné záruky.

JAK DLOUHO ZÁSAH TRVÁ?

Vždy záleží na tom, jak rychlý je váš počítač. Rychlost servisu ovlivňuje také počet souborů které je třeba zkontrolovat. Průměrná délka zásahu v případě úplného servisu je 2,5 hod. Vždy se snažíme servis provést co nejrychleji, ale nikdy ne na úkor kvality. Proto naše služby nejsou účtovány v časových jednotkách, ale za kompletní zásah. Je třeba pamatovat na to, že zásah probíhá na počkání, což vám jiný servis nedokáže nabídnout.

CO KDYŽ SE SERVIS PŘERUŠÍ?

Vůbec nic se neděje. Může se stát, že vám během servisního zásahu vypadne elektřina nebo přestane fungovat internetové připojení. V takových případech nám stačí zavolat a o skutečnosti nás informovat. Servisní zásah bude pokračovat ve chvíli, kdy to bude možné.

NEBAVÍ VÁS ČÍST? PODÍVEJTE SE NA VIDEO


CO NÁŠ SERVIS NABÍZÍ

CO VŠE DĚLÁME A S ČÍM VÁM POMŮŽEME

KOMPLETNÍ SERVIS

Jsem profesionální servis a proto vám dokážeme nabídnou vše, co od servisu čekáte. Náš servis počítačů na dálku je dostupný každý den v čase 8:00 – 22:00 a to odkudkoliv na světě. Stačí vám pouze funkční připojení k internetu. Diagnostiku a základní konzultaci s technikem máte vždy zdarma. Vyzkoušejte, je to snadné.

PRO NOVÉ I STARÉ

Pokud je váš nový počítač pomalý nebo nepracuje tak, jak jste si představovali, pak i s tím vám dokážeme pomoci. Naše služby nejsou určeny pouze pro starší počítače, které jsou již pomalé, zasekávají se, uživatele obtěžuje reklama nebo jiná vyskakující okna, ale i nový počítač jde zrychlit a velmi časti dost podstatně.

ZABEZPEČENÍ

Nechte si prověřit počítač naším technikem a připravte se, že vás výsledek může překvapit. Až 60% našich zákazníků nemá počítač správně zabezpečen. Dokážeme vám vygenerovat sadu bezpečných hesel, nainstalovat a správně nastavit antivir nebo zabezpečit vaši bezdrátovou síť. Vše na dálku!

SPECIALISTA NA VIRY

Ano, nejžhavější téma posledních měsíců. Neustálé útoky na uživatelské účty, hesla do internetového bankovnictví a jiná privátní data. Začíná to divným chováním prohlížečů provázející zpomalení počítače, vyskakující reklamní okna, spam v emailové schránce a končí to zablokováním emailu nebo celého počítače včetně zašifrování souborů a požadování nehorázných částek za odblokování. Využijte náš servis k odvirování počítače včas, ochráníte svá data a soukromí.

ZRYCHLENÍ POČÍTAČE

Na internetu můžete najít stovky, možná tisíce různých automatických programů, která vám slibují zázračné zrychlení počítače zdarma. Některé programy opravdu částečně systém zrychlují, ale nikdy nedosáhnou takového výsledku, jako skutečný technik. Naši specialisté každý systém hodnotí individuálně a nastavují dle požadavků uživatele a možností výkonu počítače. Naše práce je precizní, se zárukou spokojenosti. Z vašeho počítače dostaneme maximum!

KDYŽ JE TŘEBA NĚCO EXTRA

Extra požadavky máme nejraději. Pokud potřebujete nainstalovat jakýkoliv program, dohledat ovladače k různým zařízením nebo přeinstalovat celý systém Windows, tak to vše zvládneme bez problémů na dálku. Vykazuje počítač nějaké chybové hlášky během práce nebo nejdou spustit aplikace či hry? Máte novou WiFi nebo bezdrátovou tiskárnu a nevíte si rady s nastavením? To pro nás také není problém. Jednoduše se nebojte kontaktovat náš servis s jakýmkoliv požadavkem.

TISÍCE SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ OD ROKU 2008

PŘIDEJTE SE. VYZKOUŠEJTE NÁŠ SERVIS A UŽ JINAM NEPŮJDETE

 • Jsem s prací odborníků velice spokojená.

  Irena Vulovicová
  Karlovy Vary
 • Opraveno, funguje to jako dřív, doporučuji tento servis všem!

   

  Kazimír
  Třinec
 • Ano, jsem spokojena s pomocí technika. Jeho popis situace i chyby počítače byli naprosto profesionální a i pro mne jako pro laika úplně pochopitelné. Děkuji za jeho pomoc.

  Dana Pšenicová
  Ostrava - Poruba
 • Doporučuji! Každý problém byl vyřešen.. Jsem velice spokojena se službou..

  Marie
  Děčín
 • Děkuji za trpělivost a výborný přístup, budu doporučovat.

   

  Rožníček
  Bílovec
 • Spokojná,  venovali tomu veľa času.

  Tatiana Pivarčiová
  Žilina
 • Ještě jednou moc děkuji. Výborná práce.
  Dana Průchová
  Písek
 • Super práce technik byl perfektní opraveno.Ještě jednou děkuji.

  Pazák Vlastimil
  Nové Město nad Metují
 • Děkuji za vyřízení problémů. Hned vyzkouším,vše vypadá dobře. Fajn firma ,ochota.

  František Včelák
  Praha
 • Rada byla žitečná, děkuji.

  Jan Doležal
  Jindřichův Hradec
 • DĚKUJI ZA OCHOTU JSEM SPOKOJENÁ

  Marta Gregušová
  Osek
 • Profesionální přístup, perfektní práce, děkuji.

  Zdenka Nováková
  Ostrava
 • Prozatím děkuji.

  Jana Kholová
  Žacléř
 • Jsem velice spokojen se vstřícností a ochotou a trpělivostí technika!! Vřele doporučuji všem, kteří mají jakýkoliv problém s počítačem!!

  Pavel
  Bystřice nad Pernštejnem
 • Jsem spokojen.

  Petr Kolínský
  Kolín
 • Perfektní služba. Děkuji za pomoc.

  Marek
  Ústí nad Labem
 • Ok, super servis.

  Milan Kahoun
  Praha
 • Úžasná spolupráce, okamžité vyřešení problému. Vřele doporučuji.

  Jaroslava Urbanová
  Dublin
 • spokojenost…diky

  Kamil Švrček
  Hodonín
 • Je to můj první kontakt a jsem zatím velmi spokojený s přístupem i ochotou technika řešit moji situaci. Doufám, že to nebude poslední služba, protože mám již starouška, ale jsem s ním zatím moc spokojený a rád bych jej do budoucna vylepšil.

  Vladimír Rauch
  Kaplice
 • Děkuji, ted už můžu počítač opět zase používat jako předtím. Byl hrozně pomalý. Výborná práce, jsem spokojená.

  Alžběta Fárová
  Plzeň
 • Moc děkuji, zatím jsem spokojen.

  Josef Antoňák
  Liberec
 • Naprostá spokojenost.

  Vlastislav Kalivoda
  Brno
 • Vyhovující.

  Jiří Soska
  Havlíčkův Brod
 • Dost dobrá pomoc

  Ondřej Holešinský
  Vladislav
 • Jsem spokojena s opravou svého PC a všem technikům, kteří mi pomohli spravit PC děkuji.

  Ivana Doubková
  Nýrsko
 • Rychlé, vstřícné jednání. OK!

  Mečislav Klepek
  Praha
 • S pomocí jsem spokojen. Je rychlá a odborná. Při dalším problému se opět obrátím na vás.

  Jaroslav
  Praha
 • Jedním slovem: perfektní!

  Renáta Marie
  Hrehorovská
 • super,vše na 1*…díky moc

  Petr Daniel
  Ždírec nad Doubravou
tech_300x300

PŘEHLEDNÝ A JASNÝ CENÍK SLUŽEB

ZJEDNODUŠILI JSME PRO VÁS CENÍK, ŽÁDNÉ SKRYTÉ POPLATKY

0,-Kč

Ano, zcela zdarma se můžete spojit s našimi techniky, kteří provedou diagnostiku počítače a analýzu uvedeného problému. Za tento úkon nezaplatíte ani korunu. Délka diagnostiky je maximálně 10 minut. Během určené doby bezpečně zjistíme stav vašeho počítače. Servisní zásah není nutné provádět ihned a lze ho odložit na dobu, která vám vyhovuje.

500,-Kč

Jednotná cena pro samostatné požadavky. Potřebujete-li například přeinstalovat systém, nainstalovat aktualizace, nainstalovat tiskárnu, zálohovat data nebo cokoliv jiného, pak za každý požadavek zaplatíte 500,-Kč. Servis není časově omezen. V případě více požadavků najednou je automaticky nabídnuta sleva

1000,-Kč

Maximální servis za zvýhodněnou cenu. V případě zavirovaných počítačů nebo poškozených Windows vám jednotlivé kroky nebudeme účtovat samostatně, ale za zvýhodněnou cenu 1000,-Kč. Extra požadavky jako je zálohování nebo obnova dat, instalace software apod. jsou účtovány po dohodě zvlášť. Délka zásahu není časově omezena.

KONTAKTNÍ INFORMACE

POKUD NEVÍTE JAK DÁL, KONTAKTUJTE NÁS

POŠLETE NÁM ZPRÁVU

Odeslat zprávuvymazat

KONTAKTNÍ INFORMACE

Adresa servisu a sídlo:
NOVERIA online s.r.o., Chelčického 7, 415 01  Teplice

IČ:22797211, DIČ: CZ22797211

Telefonní čísla:
(+420) 245 007 080

Email:
podpora@nejdeto.cz

Sociální sítě:

KONTROLA POČÍTAČE ZDARMA A NOUZOVÉ SPOJENÍ

STÁHNĚTE SI NAŠE APLIKACE

K ČEMU TO JE

Naše aplikace pro nouzové připojení umožňuje spojení s technikem i na počítačích, kde není funkční prohlížeč internetu. Jednoduše po intstalaci vyplníte základní informace a stisknete tlačítko Připojit. Aplikace naváže spojení s naším servisním centrem. Dále již probíhá standardní komunikace s technikem.

JAK NA TO

Klikněte na modré tlačítko Stáhnout vpravo pod obrázkem. Zahájíte tím stažení souboru nejdeto.exe, což je instalační balíček naší aplikace. V případě, že se systém zeptá na povolení zabezpečení, vždy toto povolte, jinak aplikace nebude fungovat korektně. Po spuštění staženého souboru si aplikace sama stáhne dostupné aktualizace a zborazí připojovací dialog. Dále se držíte instrukcí na obrazovce.

ccard

KONTROLA POČÍTAČE ZDARMA S NAŠÍ APLIKACÍ

Vytvořili jsme pro vás jednoduchou aplikaci, která automaticky prověří váš počítač. Zcela ZDARMA.

Aplikace kontroluje všechny důležité součásti systému a zpracovává informace uložené v protokolech vašich Windows. Na konci testů získáte informaci o tom, kde všude jsou problémy. Tyto můžete pak jednoduše konzultovat s naším technikem online.

Aplikaci stáhnete kliknutím na tlačítko „STÁHNOUT APLIKACI“ pod obrázkem. Po stažení stačí pouze spustit stažený soubor a držet se instrukcí.

43052-kontrola-pocita


ANO, JSTE NA SPRÁVNÉM MÍSTĚ.

VYŘEŠTE PROBLÉM S POČÍTAČEM HNED TEĎ S NAŠÍM SPECIALISTOU.
arrow_down4

Platný email:
Vyberte:

tooltip1
[/vc_column][/vc_row]

TISÍCE SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ

0
Počet provedených servisních zákroků v roce 2015. Děkujeme!
 • Děkujeme technikům za perfektní servis. Ochota, rychlost, solidní přístup.

  Pacovská Jindřiška
 • Ukázalo se, že potíže na mém PC jsou dost hluboké, takže se podařilo odstranit něco  vyčištění počítače od různých chyb. Děkuji

  Jiří Marousek
  Jihlava
 • vysoká spokojenost děkuji moc

  Josef Král
  Seč
 • Tak toto jsem nečekal,zkusil jsem a byl jsem mile překvapen,ikdyž můj počítač je stařenka,tak to šlo rychle,vřele doporučuji všem kdo je taky takový laik jak já.Děkuji

  Jan
  Bohumín
 • služba je dobrá, technik odborník, doporučím, děkuji

  Pavel
  Brno
 • Dovolte mi vyjádřit maximální spokojenost s přístupem a odbornou vyspělostí techniků. Kvalitu opravy hodnotit zatím nemohu, protože oprava právě skončila. Věřím, že i s tou budu spokojen.

  Ladislav Sacha
  Cheb
 • Jsem spokojený s rychlostí a výsledek vyzkouším.

  Jan
  Pohořelice
 • Jsem velice spokojená. moc děkuji za pomoc.

  Emília Šedivá
  Drmoul
 • Perfektní a rychlé, děkuji.

  Jiří Foltýn
  Velký Chlumec
 • perfektni, rychle vyreseno..

  Markéta
  Praha
 • Ode mne úplná spokojenost, děkuji.

  Alena Sácká
  Vyškov
 • Oceňuji tuto službu, byť placenou jako skvělou pomoc v nouzi. Byly odstraněny všechny problémy, které jsem si nejspíše ze své nevelké znalosti PC a jeho zákonitostí způsobil – ještě jednou technikovi Vaší firmy děkuji.

  Oldřich Houšek
  Liberec
 • Jsem spokojená, ještě se na Vás obrátím.

  Ilona
  Velemín
 • Jsem moc spokojená, moc děkuji za ochotu. Hezký den.

  Válová
  Děčín
 • Velmi spokojen, děkuji.

  Josef Jelínek
  Pelhřimov
 • Perfektní služba. Vřele doporučuji všem uživatelům PC. Pánové jsou velice ochotní a nápomocní ke všem Vašim připomínkám, pomohou a poučí. Vyvarujte všem tzv. chytrákům přes PC. Znova doporučuji a chválím.

   

  Zdeněk Juříček
  Uhelná
 • Spokojenost . Perfektní a rychlé, děkuji ,nemusíte pc nikam nosit vozit.

   

  Križovenský
  Trutnov
 • Děkuji, servis a výsledek ok.

   

  Jan Leinweber
  Zlenice, Lštění
 • Po vyzkoušení mohu hodnotit práci na výbornou. Děkuji

  Aleš Ungermann
  Netolice
 • Pro mně náročné :-),ale jinak velmi dobré,když s problémem nemusím do servisu, vykládat co a jak a čekat,jak to dopadne, tady to vidím hned a dá se zkorigovat,dobrá služba.Ještě jednou dík technikovi.

  DVL
  spokojený zákazník
 • Technik byl stručný, rychlý, teď jenom aby to bylo v pořádku. Děkuji.

   

  František Pouzar
  Třeboň
 • Bylo to super. Moc děkuji.

  Patřičný
  Nová Ves
 • S vaší službou jsem byl moc spokojen. Kučera

  Kučera
  Hradec Králové
 • Děkuji servisním technikům, udělali dobrou práci, doporučuji!

   

  Vlasta Šnebergerová
  Most
 • Skvělá služba a dobré rady, děkuji!!!

  Bohuslav
  Trutnov
 • Jsem velmi spokojen a doporučuji!!!

  Radoslav Vilím
  Praha
 • Děkuji za opravu a poučení.

  Jan Procházka
  Brno
 • perfektni,rychly,doporucuji

  Jana Keighley
 • Perfektní spolupráce.

  Jaroslav Jankovský
  Pelhřimov
 • Pokud bude vše fungovat, jste šikovní, díky všem.

  Alena Čžmariková
  Brno - venkov

JAK FUNGUJE SERVIS NA DÁLKU

POUŽITÍ SLUŽBY JE VELMI JEDNODUCHÉ

nejdeto_tutorial

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

JAK SERVIS ONLINE FUNGUJE?

Jednoduše stisknete tlačítko „Spojit zdarma s technikem“ a spojíte váš počítač přes internet s naším servisním centrem. Technik tak může ovládat počítač úplně stejně, jakoby seděl u vás doma. Vzdálenou správu můžete kdykoliv přerušit. Spojení můžete aktivovat pouze vy.

JE SPOJENÍ ZABEZPEČENO?

Ano. Servis na dálku je daleko bezpečnější než když dáváte počítač do klasického servisu, kde nad ním nemáte vizuální kontrolu. Během servisního zásahu přesně vidíte, co náš technik na počítači dělá. Spoejení je možné aktivovat pouze z vašeho počítače. Celé spojení je šifrováno nejmodernější 256-bitovou technologií.

KDY A KDE LZE SLUŽBU POUŽÍT?

Servis na dálku NEJDETO.CZ je omezen pouze naši pracovní dobou. Je úplně jedno, kde se zrovna nacházíte. Jediné co potřebujete k připojení na náš servis je funkční internet.

KOLIK MĚ BUDE SERVIS STÁT?

Diagnostiku, tedy zjištění důvodů Vašich problémů, máte ZDARMA v délce maximálně 10 min. Od našeho technika vždy obdržíte konkrétní cenovou kalkulaci na vyřešení problémů s počítačem. Toto můžete odmítnout, případně si můžete nechat ihned provést servis.

CO VŠE LZE OPRAVIT NA DÁLKU?

Můžeme vyřešit v podstatě jakýkoliv problém s vaším počítačem, mimo mechanická a elektronická poškození. Nejčastější požadavky našich zákazníků jsou pomalý počítač, dlouhý start počítače, vyskakující reklamy, instalace programu, nastavení zařízení, odvirování a zabezpečení, přeinstalace windows apod.

CO OPRAVIT NELZE?

Jsou i situace, kdy vám nemůžeme pomoci na dálku. Je to například v situacích, kdy máte nefunkční připojení k internetu, poškozený disk, nefunkční displej nebo monitor, mechanické poškození notebooku např. tekutinou apod. V takových případech musí zařízení k nám do servisu na fyzickou opravu.

CO ZÁRUKA NA SERVISNÍ ZÁSAH?

Na naší práci poskytujeme standardní zákonné záruky.

JAK DLOUHO ZÁSAH TRVÁ?

Vždy záleží na tom, jak rychlý je váš počítač. Rychlost servisu ovlivňuje také počet souborů které je třeba zkontrolovat. Průměrná délka zásahu v případě úplného servisu je 2,5 hod. Vždy se snažíme servis provést co nejrychleji, ale nikdy ne na úkor kvality. Proto naše služby nejsou účtovány v časových jednotkách, ale za kompletní zásah. Je třeba pamatovat na to, že zásah probíhá na počkání, což vám jiný servis nedokáže nabídnout.

CO KDYŽ SE SERVIS PŘERUŠÍ?

Vůbec nic se neděje. Může se stát, že vám během servisního zásahu vypadne elektřina nebo přestane fungovat internetové připojení. V takových případech nám stačí zavolat a o skutečnosti nás informovat. Servisní zásah bude pokračovat ve chvíli, kdy to bude možné.

NEBAVÍ VÁS ČÍST? PODÍVEJTE SE NA VIDEO

HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ

 • Vše funguje na 100%.

  Pavel Šimovček
  Praha
 • Děkuji za pomoc na mém notebooku, vše vyřešeno k naprosté spokojenosti.

  Milan Prokeš
  Velešín
 • Přístup techniků je velmi vstřícný.

  Marek Janda
  Praha 5
 • Výborné informace, děkuji.

  Jiří Gabriel
  Praha
 • Velmi dobrý servis.

  Gabriel Hrubý
  Praha 3
 • Děkuji za rychlou pomoc, komunikace byla srozumitelná a velmi rychlá.

  Oto Jakubec
  České Budějovice
 • Problém vyřešen, doporučuji.

  Pavel
  Praha
 • Velice spokojená, vždy jste mi moc pomohli. Díky

  Karla Štruncová
  Zbiroh
 • Zdá se to být v pořádku.

  Srovnal
  Zlín
 • Vypadá to slibně.

  Marie
  Kozolupy
 • Zatím to funguje, doporučuji.

  Vladimír Hrebeňak
  Praha
 • Děkuji, jsem vždy spokojená.

  Jarmila Stavrevová
  Plzeň

PŘEHLEDNÝ A JASNÝ CENÍK SLUŽEB

ZJEDNODUŠILI JSME PRO VÁS CENÍK, ŽÁDNÉ SKRYTÉ POPLATKY

0,-Kč

Ano, zcela zdarma se můžete spojit s našimi techniky, kteří provedou diagnostiku počítače a analýzu uvedeného problému. Za tento úkon nezaplatíte ani korunu. Délka diagnostiky je maximálně 10 minut. Během určené doby bezpečně zjistíme stav vašeho počítače. Servisní zásah není nutné provádět ihned a lze ho odložit na dobu, která vám vyhovuje.

500,-Kč

Jednotná cena pro samostatné požadavky. Potřebujete-li například přeinstalovat systém, nainstalovat aktualizace, nainstalovat tiskárnu, zálohovat data nebo cokoliv jiného, pak za každý požadavek zaplatíte 500,-Kč. Servis není časově omezen. V případě více požadavků najednou je automaticky nabídnuta sleva

1000,-Kč

Maximální servis za zvýhodněnou cenu. V případě zavirovaných počítačů nebo poškozených Windows vám jednotlivé kroky nebudeme účtovat samostatně, ale za zvýhodněnou cenu 1000,-Kč. Extra požadavky jako je zálohování nebo obnova dat, instalace software apod. jsou účtovány po dohodě zvlášť. Délka zásahu není časově omezena.

KONTAKTNÍ INFORMACE

POKUD NEVÍTE JAK DÁL, KONTAKTUJTE NÁS

SLUŽBA JE V PROVOZU DENNĚ 8:00 – 22:00

Odeslat zprávuvymazat

KONTAKTNÍ INFORMACE

Adresa servisu a sídlo:
NOVERIA online s.r.o., Chelčického 7, 415 01  Teplice

IČ:22797211, DIČ: CZ22797211

Telefonní čísla:
(+420) 245 007 080

Email:
podpora@nejdeto.cz

Sociální sítě: