Zneužitý email ? Zjistěte to včas !

Zabezpečení dat je noční můrou . Tu a tam , úspěšně hackeři prolomí bezpečnostní opatření renomované databáze , a získají tak identity stovky tisíc uživatelů různých služeb .

haveibeenpwned.com je nová webová služba , která vám umožní zkontrolovat, zda vaše e-mailová adresa byla zneužita. Kontrolují se následující databáze a prolomení Adobe Systems v roce 2013 ,Yahoo!  v roce 2012 , Sony od roku 2011 a porušení bezpečnosti Gawker v roce 2010 . Další databáze budou přibývat.

pwned

Na uvedené adrese pouze zadejte svůj email. Proběhne kontrola v centrálním úložišti ukradených dat. Během pár vteřin zjistíte, zda je tam i vaše emailová adresa. Pokud ano, je velká pravděpodobnost, že došlo k odcizení všech údajů, které se této adresy týkají. Zejména pak jméno, adresa, hesla atd.

Pokud je vaše adresa na seznamu, spojte se ihned s naším technikem, který zdarma prověří, zda je váš počítač čistý a bez virů.

 

[dt_button size=“big“ animation=“none“ color=““ link=“https://nejdeto.cz/spojit/“ target_blank=“true“]SPOJIT ZDARMA S TECHNIKEM[/dt_button]